Hotel Boutique 1850
Jardin de la Union 7, Guanajuato, Mexico, 036250
Online rezervace. Ceny od MXN1864.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od MXN1,864
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od MXN 1,864
Hotel Boutique 1850 is a luxurious 4-star property conveniently located near the center of Guanajuato. Downtown Guanajuato is not far from the hotel.

Facilities
Hotel Boutique 1850 is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant and a cafeteria. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Public areas at Hotel Boutique 1850 are comfortably air-conditioned. Hotel guests will appreciate the welcoming services of our multilingual staff. Other hotel amenities include fireplace in lobby, hair salon, nightclub, patio and tennis court(s). Leisure amenities: Guests can also enjoy the following spa/wellness facilities: full-service health spa. After a long day of business meetings or sightseeing, hotel guests can book a relaxing massage. Other services: coffee shop/café, complimentary newspapers in lobby, concierge desk, dry cleaning/laundry service, elevator/lift, express check-out, laundry facilities, medical assistance available, porter/bellhop, television in lobby, tours/ticket assistance and translation services.

Transportation/Parking facilities
Hotel Boutique 1850 offers transportation to/from the airport for an additional fee. Limo/Town car services can be arranged.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Boutique 1850 je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Leon, Guanajuato, Mexico (BJX-Del Bajio) - 14.76 mi
  • Lagos de Moreno, Jalisco, Mexico (LOM-Fr. Primo de Verdad Y Ramos) - 47.63 mi
  Muzea
  • Alhondiga de Granaditas Museum - 0.38 mi
  • The Mummies of Guanajuato Museum - 0.90 mi